Nowe stanowisko kontenerowe na Os. Podłęże
Nowy śmietnik przy al. M. J. Piłsudskiego 39 Kolejne stanowisko wywozu nieczystości przeszło proces modernizacji. Pamiętajmy, że jego stan czystości w największej mierze zależy od nas, mieszkańców. Dbajmy o to, co nasze.
[su_custom_gallery source=”media: 384,385″ link=”image” title=”never”]
